Piłka nożna Siatkówka Tenis stołowy
Kolejka 1
sobota, 13.08.2016
17:00 GKS Niemce-KS Góra Puławska1 - 0
17:00 Unia Wilkołaz-Wisła II Puławy0 - 3
17:00 Tur Milejów-Granit Bychawa4 - 0
17:00 Sygnał Lublin-Janowianka Janów Lubelski2 - 4
17:00 Stok Zakrzówek-Płomień Trzydnik Duży6 - 1
17:00 Stal Poniatowa-MKS Ryki2 - 3
17:00 Piaskovia Piaski-Opolanin Opole Lubelskie2 - 3
17:00 Perła Borzechów-Orion Niedrzwica Duża2 - 4
Kolejka 2
niedziela, 21.08.2016
17:00 KS Góra Puławska-Orion Niedrzwica Duża0 - 4
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Perła Borzechów2 - 1
17:00 MKS Ryki-Piaskovia Piaski1 - 1
17:00 Płomień Trzydnik Duży-Stal Poniatowa0 - 6
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Stok Zakrzówek4 - 0
17:00 Wisła II Puławy-Tur Milejów2 - 3
17:00 GKS Niemce-Unia Wilkołaz3 - 0
17:00 Sygnał Lublin-Granit Bychawa1 - 5
Kolejka 3
środa, 24.08.2016
17:00 Unia Wilkołaz-KS Góra Puławska1 - 3
17:00 Tur Milejów-GKS Niemce1 - 3
17:00 Sygnał Lublin-Wisła II Puławy1 - 0
17:00 Stok Zakrzówek-Granit Bychawa1 - 0
17:00 Stal Poniatowa-Janowianka Janów Lubelski0 - 0
17:00 Piaskovia Piaski-Płomień Trzydnik Duży6 - 2
17:00 Perła Borzechów-MKS Ryki2 - 2
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Opolanin Opole Lubelskie0 - 0
Kolejka 4
niedziela, 28.08.2016
17:00 KS Góra Puławska-Opolanin Opole Lubelskie0 - 2
17:00 MKS Ryki-Orion Niedrzwica Duża3 - 2
17:00 Płomień Trzydnik Duży-Perła Borzechów3 - 3
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Piaskovia Piaski1 - 1
17:00 Granit Bychawa-Stal Poniatowa3 - 2
17:00 Wisła II Puławy-Stok Zakrzówek3 - 1
17:00 GKS Niemce-Sygnał Lublin5 - 0
17:00 Tur Milejów-Unia Wilkołaz2 - 1
Kolejka 5
niedziela, 04.09.2016
17:00 Tur Milejów-KS Góra Puławska3 - 2
17:00 Sygnał Lublin-Unia Wilkołaz4 - 0
17:00 Stok Zakrzówek-GKS Niemce0 - 0
17:00 Stal Poniatowa-Wisła II Puławy2 - 4
17:00 Piaskovia Piaski-Granit Bychawa1 - 1
17:00 Perła Borzechów-Janowianka Janów Lubelski1 - 2
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Płomień Trzydnik Duży5 - 0
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-MKS Ryki1 - 2
Kolejka 6
niedziela, 11.09.2016
17:00 KS Góra Puławska-MKS Ryki2 - 4
17:00 Płomień Trzydnik Duży-Opolanin Opole Lubelskie0 - 3
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Orion Niedrzwica Duża0 - 0
17:00 Granit Bychawa-Perła Borzechów4 - 0
17:00 Wisła II Puławy-Piaskovia Piaski1 - 2
17:00 GKS Niemce-Stal Poniatowa3 - 2
17:00 Unia Wilkołaz-Stok Zakrzówek1 - 4
17:00 Tur Milejów-Sygnał Lublin2 - 2
Kolejka 7
sobota, 17.09.2016
17:00 Sygnał Lublin-KS Góra Puławska1 - 1
17:00 Stok Zakrzówek-Tur Milejów2 - 0
17:00 Stal Poniatowa-Unia Wilkołaz2 - 2
17:00 Piaskovia Piaski-GKS Niemce2 - 3
17:00 Perła Borzechów-Wisła II Puławy1 - 5
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Granit Bychawa3 - 0
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Janowianka Janów Lubelski2 - 4
17:00 MKS Ryki-Płomień Trzydnik Duży7 - 1
Kolejka 8
sobota, 24.09.2016
17:00 KS Góra Puławska-Płomień Trzydnik Duży0 - 1
17:00 Janowianka Janów Lubelski-MKS Ryki0 - 2
17:00 Granit Bychawa-Opolanin Opole Lubelskie0 - 1
17:00 Wisła II Puławy-Orion Niedrzwica Duża4 - 1
17:00 GKS Niemce-Perła Borzechów2 - 0
17:00 Unia Wilkołaz-Piaskovia Piaski2 - 2
17:00 Tur Milejów-Stal Poniatowa0 - 4
17:00 Sygnał Lublin-Stok Zakrzówek5 - 1
Kolejka 9
niedziela, 02.10.2016
17:00 Stok Zakrzówek-KS Góra Puławska0 - 1
17:00 Stal Poniatowa-Sygnał Lublin2 - 1
17:00 Piaskovia Piaski-Tur Milejów9 - 2
17:00 Perła Borzechów-Unia Wilkołaz1 - 1
17:00 Orion Niedrzwica Duża-GKS Niemce2 - 0
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Wisła II Puławy0 - 2
17:00 MKS Ryki-Granit Bychawa3 - 0
17:00 Płomień Trzydnik Duży-Janowianka Janów Lubelski1 - 7
Kolejka 10
niedziela, 09.10.2016
17:00 KS Góra Puławska-Janowianka Janów Lubelski0 - 5
17:00 Granit Bychawa-Płomień Trzydnik Duży7 - 0
17:00 Wisła II Puławy-MKS Ryki4 - 1
17:00 GKS Niemce-Opolanin Opole Lubelskie0 - 2
17:00 Unia Wilkołaz-Orion Niedrzwica Duża0 - 5
17:00 Tur Milejów-Perła Borzechów1 - 1
17:00 Sygnał Lublin-Piaskovia Piaski8 - 2
17:00 Stok Zakrzówek-Stal Poniatowa2 - 3
Kolejka 11
niedziela, 16.10.2016
17:00 Stal Poniatowa-KS Góra Puławska1 - 0
17:00 Piaskovia Piaski-Stok Zakrzówek2 - 1
17:00 Perła Borzechów-Sygnał Lublin2 - 4
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Tur Milejów1 - 0
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Unia Wilkołaz6 - 1
17:00 MKS Ryki-GKS Niemce5 - 3
17:00 Płomień Trzydnik Duży-Wisła II Puławy0 - 14
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Granit Bychawa1 - 2
Kolejka 12
niedziela, 23.10.2016
17:00 KS Góra Puławska-Granit Bychawa1 - 1
17:00 Wisła II Puławy-Janowianka Janów Lubelski8 - 1
17:00 GKS Niemce-Płomień Trzydnik Duży7 - 1
17:00 Unia Wilkołaz-MKS Ryki1 - 4
17:00 Tur Milejów-Opolanin Opole Lubelskie2 - 1
17:00 Sygnał Lublin-Orion Niedrzwica Duża0 - 1
17:00 Stok Zakrzówek-Perła Borzechów6 - 2
17:00 Stal Poniatowa-Piaskovia Piaski5 - 3
Kolejka 13
xxxx-xx-xx
-- : -- Piaskovia Piaski-KS Góra Puławska4 - 0
-- : -- Perła Borzechów-Stal Poniatowa1 - 4
-- : -- Orion Niedrzwica Duża-Stok Zakrzówek1 - 1
-- : -- Opolanin Opole Lubelskie-Sygnał Lublin2 - 1
-- : -- MKS Ryki-Tur Milejów1 - 2
-- : -- Płomień Trzydnik Duży-Unia Wilkołaz3 - 1
-- : -- Janowianka Janów Lubelski-GKS Niemce2 - 2
-- : -- Granit Bychawa-Wisła II Puławy1 - 5
Kolejka 14
sobota, 05.11.2016
17:00 KS Góra Puławska-Wisła II Puławy0 - 3
17:00 GKS Niemce-Granit Bychawa1 - 3
17:00 Unia Wilkołaz-Janowianka Janów Lubelski0 - 3
17:00 Tur Milejów-Płomień Trzydnik Duży4 - 1
17:00 Sygnał Lublin-MKS Ryki0 - 7
17:00 Stok Zakrzówek-Opolanin Opole Lubelskie1 - 3
17:00 Stal Poniatowa-Orion Niedrzwica Duża2 - 0
17:00 Piaskovia Piaski-Perła Borzechów1 - 1
Kolejka 15
piątek, 11.11.2016
17:00 Perła Borzechów-KS Góra Puławska3 - 1
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Piaskovia Piaski3 - 1
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Stal Poniatowa1 - 0
17:00 MKS Ryki-Stok Zakrzówek5 - 0
17:00 Płomień Trzydnik Duży-Sygnał Lublin4 - 2
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Tur Milejów4 - 2
17:00 Granit Bychawa-Unia Wilkołaz2 - 0
17:00 Wisła II Puławy-GKS Niemce8 - 0
Kolejka 16
niedziela, 19.03.2017
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Perła Borzechów3 - 1
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Piaskovia Piaski1 - 0
17:00 MKS Ryki-Stal Poniatowa2 - 1
17:00 Płomień Trzydnik Duży-Stok Zakrzówek3 - 0
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Sygnał Lublin2 - 2
17:00 Granit Bychawa-Tur Milejów1 - 1
17:00 Wisła II Puławy-Unia Wilkołaz4 - 0
17:00 KS Góra Puławska-GKS Niemce0 - 0
Kolejka 17
sobota, 25.03.2017
17:00 Orion Niedrzwica Duża-KS Góra Puławska4 - 1
17:00 Perła Borzechów-Opolanin Opole Lubelskie1 - 2
17:00 Piaskovia Piaski-MKS Ryki0 - 5
17:00 Stal Poniatowa-Płomień Trzydnik Duży5 - 0
17:00 Stok Zakrzówek-Janowianka Janów Lubelski2 - 1
17:00 Tur Milejów-Wisła II Puławy1 - 3
17:00 Unia Wilkołaz-GKS Niemce0 - 2
17:00 Granit Bychawa-Sygnał Lublin1 - 1
Kolejka 18
niedziela, 02.04.2017
17:00 KS Góra Puławska-Unia Wilkołaz1 - 3
17:00 GKS Niemce-Tur Milejów0 - 0
17:00 Wisła II Puławy-Sygnał Lublin8 - 1
17:00 Granit Bychawa-Stok Zakrzówek0 - 0
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Stal Poniatowa2 - 1
17:00 Płomień Trzydnik Duży-Piaskovia Piaski1 - 4
17:00 MKS Ryki-Perła Borzechów4 - 1
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Orion Niedrzwica Duża0 - 0
Kolejka 19
niedziela, 09.04.2017
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-KS Góra Puławska5 - 0
17:00 Orion Niedrzwica Duża-MKS Ryki1 - 2
17:00 Perła Borzechów-Płomień Trzydnik Duży1 - 1
17:00 Piaskovia Piaski-Janowianka Janów Lubelski0 - 1
17:00 Stal Poniatowa-Granit Bychawa2 - 0
17:00 Stok Zakrzówek-Wisła II Puławy1 - 0
17:00 Sygnał Lublin-GKS Niemce2 - 2
17:00 Unia Wilkołaz-Tur Milejów2 - 1
Kolejka 20
sobota, 15.04.2017
17:00 KS Góra Puławska-Tur Milejów0 - 3
17:00 Unia Wilkołaz-Sygnał Lublin0 - 3
17:00 GKS Niemce-Stok Zakrzówek5 - 0
17:00 Wisła II Puławy-Stal Poniatowa1 - 1
17:00 Granit Bychawa-Piaskovia Piaski1 - 4
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Perła Borzechów2 - 3
17:00 Płomień Trzydnik Duży-Orion Niedrzwica Duża1 - 4
17:00 MKS Ryki-Opolanin Opole Lubelskie0 - 0
Kolejka 21
sobota, 22.04.2017
17:00 MKS Ryki-KS Góra Puławska5 - 3
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Płomień Trzydnik Duży8 - 1
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Janowianka Janów Lubelski2 - 1
17:00 Perła Borzechów-Granit Bychawa3 - 4
17:00 Piaskovia Piaski-Wisła II Puławy2 - 1
17:00 Stal Poniatowa-GKS Niemce2 - 0
17:00 Stok Zakrzówek-Unia Wilkołaz1 - 1
17:00 Sygnał Lublin-Tur Milejów4 - 0
Kolejka 22
sobota, 29.04.2017
17:00 KS Góra Puławska-Sygnał Lublin1 - 5
17:00 Tur Milejów-Stok Zakrzówek1 - 1
17:00 Unia Wilkołaz-Stal Poniatowa0 - 2
17:00 GKS Niemce-Piaskovia Piaski2 - 4
17:00 Wisła II Puławy-Perła Borzechów5 - 1
17:00 Granit Bychawa-Orion Niedrzwica Duża1 - 3
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Opolanin Opole Lubelskie2 - 1
17:00 Płomień Trzydnik Duży-MKS Ryki3 - 2
Kolejka 23
środa, 03.05.2017
17:00 Płomień Trzydnik Duży-KS Góra Puławska3 - 1
17:00 MKS Ryki-Janowianka Janów Lubelski3 - 0
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Granit Bychawa2 - 1
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Wisła II Puławy0 - 2
17:00 Perła Borzechów-GKS Niemce3 - 2
17:00 Piaskovia Piaski-Unia Wilkołaz2 - 1
17:00 Stal Poniatowa-Tur Milejów3 - 1
17:00 Stok Zakrzówek-Sygnał Lublin1 - 3
Kolejka 24
niedziela, 07.05.2017
17:00 KS Góra Puławska-Stok Zakrzówek0 - 6
17:00 Sygnał Lublin-Stal Poniatowa3 - 4
17:00 Tur Milejów-Piaskovia Piaski2 - 0
17:00 Unia Wilkołaz-Perła Borzechów2 - 1
17:00 GKS Niemce-Orion Niedrzwica Duża2 - 2
17:00 Wisła II Puławy-Opolanin Opole Lubelskie0 - 0
17:00 Granit Bychawa-MKS Ryki2 - 1
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Płomień Trzydnik Duży4 - 0
Kolejka 25
sobota, 13.05.2017
17:00 Janowianka Janów Lubelski-KS Góra Puławska3 - 0
17:00 Płomień Trzydnik Duży-Granit Bychawa1 - 3
17:00 MKS Ryki-Wisła II Puławy1 - 0
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-GKS Niemce1 - 1
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Unia Wilkołaz3 - 1
17:00 Perła Borzechów-Tur Milejów2 - 1
17:00 Piaskovia Piaski-Sygnał Lublin1 - 0
17:00 Stal Poniatowa-Stok Zakrzówek2 - 2
Kolejka 26
niedziela, 21.05.2017
17:00 KS Góra Puławska-Stal Poniatowa1 - 6
17:00 Stok Zakrzówek-Piaskovia Piaski1 - 1
17:00 Sygnał Lublin-Perła Borzechów6 - 3
17:00 Tur Milejów-Orion Niedrzwica Duża0 - 1
17:00 Unia Wilkołaz-Opolanin Opole Lubelskie0 - 3
17:00 GKS Niemce-MKS Ryki0 - 0
17:00 Wisła II Puławy-Płomień Trzydnik Duży7 - 0
17:00 Granit Bychawa-Janowianka Janów Lubelski2 - 4
Kolejka 27
sobota, 27.05.2017
17:00 Granit Bychawa-KS Góra Puławska6 - 0
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Wisła II Puławy2 - 1
17:00 Płomień Trzydnik Duży-GKS Niemce2 - 1
17:00 MKS Ryki-Unia Wilkołaz4 - 0
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Tur Milejów6 - 2
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Sygnał Lublin3 - 2
17:00 Perła Borzechów-Stok Zakrzówek3 - 2
17:00 Piaskovia Piaski-Stal Poniatowa2 - 2
Kolejka 28
sobota, 03.06.2017
17:00 KS Góra Puławska-Piaskovia Piaski - 
17:00 Stal Poniatowa-Perła Borzechów - 
17:00 Stok Zakrzówek-Orion Niedrzwica Duża - 
17:00 Sygnał Lublin-Opolanin Opole Lubelskie - 
17:00 Tur Milejów-MKS Ryki - 
17:00 Unia Wilkołaz-Płomień Trzydnik Duży - 
17:00 GKS Niemce-Janowianka Janów Lubelski - 
17:00 Wisła II Puławy-Granit Bychawa - 
Kolejka 29
sobota, 10.06.2017
17:00 Wisła II Puławy-KS Góra Puławska - 
17:00 Granit Bychawa-GKS Niemce - 
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Unia Wilkołaz - 
17:00 Płomień Trzydnik Duży-Tur Milejów - 
17:00 MKS Ryki-Sygnał Lublin - 
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Stok Zakrzówek - 
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Stal Poniatowa - 
17:00 Perła Borzechów-Piaskovia Piaski - 
Kolejka 30
sobota, 17.06.2017
17:00 KS Góra Puławska-Perła Borzechów - 
17:00 Piaskovia Piaski-Orion Niedrzwica Duża - 
17:00 Stal Poniatowa-Opolanin Opole Lubelskie - 
17:00 Stok Zakrzówek-MKS Ryki - 
17:00 Sygnał Lublin-Płomień Trzydnik Duży - 
17:00 Tur Milejów-Janowianka Janów Lubelski - 
17:00 Unia Wilkołaz-Granit Bychawa - 
17:00 GKS Niemce-Wisła II Puławy - 

Następny mecz


No upcoming matches!

Tabela ligowa

# Zespół MP PTS
1 MKS Ryki 27 61
2 Wisła II Puławy 27 56
3 Opolanin Opole Lubelskie 27 56
4 Orion Niedrzwica Duża 27 56
5 Stal Poniatowa 27 50
6 Janowianka Janów Lubelski 27 50
7 Piaskovia Piaski 27 40
8 GKS Niemce 27 38
9 Granit Bychawa 27 38
10 Sygnał Lublin 27 35

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez LKS Piaskovia Piaski 2014
Designed by: Norten.pl