Piłka nożna Siatkówka Tenis stołowy
Kolejka 1
czwartek, 01.08.2013
15:00 Heksa Niedrzwica Duża-Avenir Jabłonna3 - 0
15:00 Tęcza Bełżyce-PN Motor Lublin4 - 1
15:00 POM Iskra Piotrowice-Sławin Lublin0 - 2
15:00 Granit Bychawa-Piaskovia Piaski8 - 1
Kolejka 2
niedziela, 25.08.2013
15:00 Avenir Jabłonna-Piaskovia Piaski4 - 4
15:00 Sławin Lublin-Granit Bychawa1 - 3
15:00 PN Motor Lublin-POM Iskra Piotrowice3 - 3
15:00 Heksa Niedrzwica Duża-Tęcza Bełżyce1 - 3
Kolejka 3
niedziela, 08.09.2013
15:00 Tęcza Bełżyce-Avenir Jabłonna3 - 0
15:00 POM Iskra Piotrowice-Heksa Niedrzwica Duża0 - 4
15:00 Granit Bychawa-PN Motor Lublin0 - 5
15:00 Piaskovia Piaski-Sławin Lublin2 - 5
Kolejka 4
sobota, 14.09.2013
15:00 Avenir Jabłonna-Sławin Lublin4 - 8
15:00 PN Motor Lublin-Piaskovia Piaski3 - 1
15:00 Heksa Niedrzwica Duża-Granit Bychawa2 - 4
15:00 Tęcza Bełżyce-POM Iskra Piotrowice14 - 0
Kolejka 5
sobota, 21.09.2013
15:00 POM Iskra Piotrowice-Avenir Jabłonna3 - 1
15:00 Granit Bychawa-Tęcza Bełżyce3 - 1
15:00 Piaskovia Piaski-Heksa Niedrzwica Duża0 - 9
15:00 Sławin Lublin-PN Motor Lublin2 - 0
Kolejka 6
sobota, 28.09.2013
15:00 Avenir Jabłonna-PN Motor Lublin0 - 11
15:00 Heksa Niedrzwica Duża-Sławin Lublin2 - 1
15:00 Tęcza Bełżyce-Piaskovia Piaski11 - 6
15:00 POM Iskra Piotrowice-Granit Bychawa1 - 5
Kolejka 7
sobota, 05.10.2013
15:00 Granit Bychawa-Avenir Jabłonna7 - 1
15:00 Piaskovia Piaski-POM Iskra Piotrowice3 - 1
15:00 Sławin Lublin-Tęcza Bełżyce1 - 3
15:00 PN Motor Lublin-Heksa Niedrzwica Duża3 - 1
Kolejka 8
sobota, 12.10.2013
15:00 Avenir Jabłonna-Heksa Niedrzwica Duża0 - 6
15:00 PN Motor Lublin-Tęcza Bełżyce1 - 0
15:00 Sławin Lublin-POM Iskra Piotrowice2 - 0
15:00 Piaskovia Piaski-Granit Bychawa1 - 4
Kolejka 9
sobota, 19.10.2013
15:00 Piaskovia Piaski-Avenir Jabłonna7 - 1
15:00 Granit Bychawa-Sławin Lublin1 - 4
15:00 POM Iskra Piotrowice-PN Motor Lublin0 - 4
15:00 Tęcza Bełżyce-Heksa Niedrzwica Duża3 - 1
Kolejka 10
sobota, 26.10.2013
15:00 Avenir Jabłonna-Tęcza Bełżyce0 - 5
15:00 Heksa Niedrzwica Duża-POM Iskra Piotrowice5 - 2
15:00 PN Motor Lublin-Granit Bychawa5 - 0
15:00 Sławin Lublin-Piaskovia Piaski3 - 3
Kolejka 11
sobota, 05.04.2014
11:00 Piaskovia Piaski-PN Motor Lublin0 - 6
15:00 Sławin Lublin-Avenir Jabłonna0 - 0
15:00 Granit Bychawa-Heksa Niedrzwica Duża0 - 1
15:00 POM Iskra Piotrowice-Tęcza Bełżyce0 - 3
Kolejka 12
sobota, 12.04.2014
11:00 Avenir Jabłonna-POM Iskra Piotrowice0 - 4
11:00 Tęcza Bełżyce-Granit Bychawa6 - 0
11:00 PN Motor Lublin-Sławin Lublin1 - 0
Kolejka 12
niedziela, 13.04.2014
11:00 Heksa Niedrzwica Duża-Piaskovia Piaski3 - 0
Kolejka 13
sobota, 26.04.2014
13:00 Granit Bychawa-POM Iskra Piotrowice1 - 1
14:00 Sławin Lublin-Heksa Niedrzwica Duża3 - 1
14:00 Piaskovia Piaski-Tęcza Bełżyce0 - 9
15:00 PN Motor Lublin-Avenir Jabłonna9 - 0
Kolejka 14
sobota, 03.05.2014
11:00 Avenir Jabłonna-Granit Bychawa2 - 9
11:00 Tęcza Bełżyce-Sławin Lublin - 
11:00 Heksa Niedrzwica Duża-PN Motor Lublin2 - 2
13:30 POM Iskra Piotrowice-Piaskovia Piaski2 - 3
Kolejka 15
sobota, 10.05.2014
15:00 Avenir Jabłonna-Heksa Niedrzwica Duża0 - 6
15:00 PN Motor Lublin-Tęcza Bełżyce1 - 1
15:00 Sławin Lublin-POM Iskra Piotrowice3 - 3
15:00 Piaskovia Piaski-Granit Bychawa1 - 11
Kolejka 16
sobota, 17.05.2014
11:00 Granit Bychawa-Sławin Lublin - 
12:30 Tęcza Bełżyce-Heksa Niedrzwica Duża2 - 1
13:30 POM Iskra Piotrowice-PN Motor Lublin - 
14:00 Piaskovia Piaski-Avenir Jabłonna1 - 4
Kolejka 17
sobota, 24.05.2014
11:00 Avenir Jabłonna-Tęcza Bełżyce2 - 2
11:00 Sławin Lublin-Piaskovia Piaski1 - 4
13:45 PN Motor Lublin-Granit Bychawa2 - 1
15:00 Heksa Niedrzwica Duża-POM Iskra Piotrowice0 - 1
Kolejka 18
sobota, 31.05.2014
11:00 Granit Bychawa-Heksa Niedrzwica Duża2 - 1
11:00 POM Iskra Piotrowice-Tęcza Bełżyce2 - 3
14:00 Piaskovia Piaski-PN Motor Lublin2 - 8
15:00 Sławin Lublin-Avenir Jabłonna - 
Kolejka 19
sobota, 07.06.2014
15:00 Avenir Jabłonna-POM Iskra Piotrowice1 - 6
15:00 Tęcza Bełżyce-Granit Bychawa5 - 1
15:00 Heksa Niedrzwica Duża-Piaskovia Piaski3 - 1
15:00 PN Motor Lublin-Sławin Lublin2 - 2
Kolejka 20
sobota, 14.06.2014
11:00 Piaskovia Piaski-Tęcza Bełżyce0 - 7
11:00 Granit Bychawa-POM Iskra Piotrowice2 - 1
12:30 PN Motor Lublin-Avenir Jabłonna - 
15:00 Sławin Lublin-Heksa Niedrzwica Duża3 - 0
Kolejka 21
sobota, 21.06.2014
15:00 Avenir Jabłonna-Granit Bychawa - 
15:00 POM Iskra Piotrowice-Piaskovia Piaski - 
15:00 Tęcza Bełżyce-Sławin Lublin - 
15:00 Heksa Niedrzwica Duża-PN Motor Lublin - 

Następny mecz


No upcoming matches!

Tabela ligowa

# Zespół MP PTS
1 MKS Ryki 27 61
2 Wisła II Puławy 27 56
3 Opolanin Opole Lubelskie 27 56
4 Orion Niedrzwica Duża 27 56
5 Stal Poniatowa 27 50
6 Janowianka Janów Lubelski 27 50
7 Piaskovia Piaski 27 40
8 GKS Niemce 27 38
9 Granit Bychawa 27 38
10 Sygnał Lublin 27 35

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez LKS Piaskovia Piaski 2014
Designed by: Norten.pl