Piłka nożna Siatkówka Tenis stołowy

LKO. Piaskovia grała 45 min.

Perła Borzechów- Piaskovia Piaski 4:4 /0:3/

Skład Błąszczak, Bomba, Sowiński, Ziętek Mateusz, Belcarz, Strug, Gawrylak, Kowalczyk 60(Robak), Szklarz, Nowak 72(Wargol), Harkavka.

Bramki 15 minuta Harkavka, 20 minuta Szklarz, 45 Ziętek Mateusz, 87 minuta Szklarz.

Piaskovia grała tylko 45 minut, tak można zatytułować reportaż z meczu w Borzechowie. Do przerwy nasz zespół prowadził grę stwarzał sytuacje bramkowe i prowadził 3-0. Po przerwie nasz zespół przestał grać , biegać a gospodarze przy pomocy błędów naszych zawodników strzelali bramki , tak że w 65 minucie wynik meczu kształtował się 4-3 dla Borzechowa. Zmiana w postaci Kowalczy Mateusz – Szymon Robak spowodowała iż nasz młody zawodnik w 74 minucie wywalczył rzut karny który nie został wykorzystany   przez Mateusza Ziętka. W 87 minucie Robak w polu karnym zanotował asystę przy bramce na 4-4 Tomasza Szklarza. Ta bramka przejdzie do historii gdyż była to 900 bramka strzelona przez Piaskovię w klasie okręgowej. Wakacyjny futbol pokazuje iż zbliża się wielkimi krokami koniec sezonu. Widać to po meczu w Borzechowie, syndrom ten jest jednak dość widoczny nie tylko na przykładzie naszej drużyny ale również po wynikach w klasie okręgowej i IV lidze. Miejmy nadzieje iż była to sytuacja jednostkowa. Tak skomentował niedzielny mecz w Borzechowie trener Grzegorz Osajkowski.

Ostatni mecz sezonu już w najbliższą sobotę . W Piaskach Piaskovia podejmie zespół Orionu Niedrzwica. Początek spotkania o godz. 17.30. Zapraszamy.

Następny mecz


No upcoming matches!

Tabela ligowa

# Zespół MP PTS
1 Wisła II Puławy 15 34
2 POM Iskra Piotrowice 15 34
3 Stal Poniatowa 15 30
4 Polesie Kock 15 29
5 Granit Bychawa 15 27
6 Sokół Konopnica 15 25
7 Piaskovia Piaski 15 23
8 Orion Niedrzwica Duża 15 22
9 Opolanin Opole Lubelskie 15 20
10 Janowianka Janów Lubelski 15 20

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez LKS Piaskovia Piaski 2014
Designed by: Norten.pl