Piłka nożna Siatkówka Tenis stołowy

LKO. Piaskovia grała 45 min.

Perła Borzechów- Piaskovia Piaski 4:4 /0:3/

Skład Błąszczak, Bomba, Sowiński, Ziętek Mateusz, Belcarz, Strug, Gawrylak, Kowalczyk 60(Robak), Szklarz, Nowak 72(Wargol), Harkavka.

Bramki 15 minuta Harkavka, 20 minuta Szklarz, 45 Ziętek Mateusz, 87 minuta Szklarz.

Piaskovia grała tylko 45 minut, tak można zatytułować reportaż z meczu w Borzechowie. Do przerwy nasz zespół prowadził grę stwarzał sytuacje bramkowe i prowadził 3-0. Po przerwie nasz zespół przestał grać , biegać a gospodarze przy pomocy błędów naszych zawodników strzelali bramki , tak że w 65 minucie wynik meczu kształtował się 4-3 dla Borzechowa. Zmiana w postaci Kowalczy Mateusz – Szymon Robak spowodowała iż nasz młody zawodnik w 74 minucie wywalczył rzut karny który nie został wykorzystany   przez Mateusza Ziętka. W 87 minucie Robak w polu karnym zanotował asystę przy bramce na 4-4 Tomasza Szklarza. Ta bramka przejdzie do historii gdyż była to 900 bramka strzelona przez Piaskovię w klasie okręgowej. Wakacyjny futbol pokazuje iż zbliża się wielkimi krokami koniec sezonu. Widać to po meczu w Borzechowie, syndrom ten jest jednak dość widoczny nie tylko na przykładzie naszej drużyny ale również po wynikach w klasie okręgowej i IV lidze. Miejmy nadzieje iż była to sytuacja jednostkowa. Tak skomentował niedzielny mecz w Borzechowie trener Grzegorz Osajkowski.

Ostatni mecz sezonu już w najbliższą sobotę . W Piaskach Piaskovia podejmie zespół Orionu Niedrzwica. Początek spotkania o godz. 17.30. Zapraszamy.

Następny mecz


No upcoming matches!

Tabela ligowa

# Zespół MP PTS
1 MKS Ryki 27 61
2 Wisła II Puławy 27 56
3 Opolanin Opole Lubelskie 27 56
4 Orion Niedrzwica Duża 27 56
5 Stal Poniatowa 27 50
6 Janowianka Janów Lubelski 27 50
7 Piaskovia Piaski 27 40
8 GKS Niemce 27 38
9 Granit Bychawa 27 38
10 Sygnał Lublin 27 35

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez LKS Piaskovia Piaski 2014
Designed by: Norten.pl