LLTr.Str.Wysokie zwycięstwo w Wilkołazie.Relacje z pozostałych spotkań.

Lubelska Liga Trampkarzy Starszych

06.07.2017

Piaskovia Piaski – Janowianka Janów Lubelski  0:2 (0:0)

Piaskovia  : Jakub Zawada,  Maciej Skoczylas,  Patryk Tarczyluk , Piotr Kierepka, Bartłomiej Wosiak,  Michał Wardziński, Maciej Lipa,  Kacper Porzec,  Marcel Kolasa,  Damian Adamek, Michał Offert oraz  Filip Łysiak

Pierwsza połowa meczu nie przyniosła zbyt wielu emocji a gra toczyła się głównie w środku pola. Jedyną groźną sytuację stworzyli sobie gracze z Janowa ale Jakub Zawada sparował na rzut rożny strzał napastnika gości. W drugiej połowie spotkania przewagę osiągnęli goście i w 45 minucie wyszli na prowadzenie. Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym Piaskovii zawodnik Janowianki wepchnął piłkę do bramki gospodarzy. Pomimo prób ataków i ambitnej postawy nie zdołaliśmy doprowadzić do wyrównania. W 65 minucie goście wyprowadzili kontrę i strzelili drugą bramkę, która zamknęła ten mecz.

13.05.2017

Iskra Krzemień - Piaskovia Piaski 2:3 (1:2)

Bramki: Michał Offert 25, Piotr Kierepka 35, Kacper Porzec 66

Piaskovia  : Bartłomiej Bis, Jakub Zawada, Patryk Tarczyluk , Piotr Kierepka, Bartłomiej Wosiak,  Michał Wardziński,  Kacper Porzec,  Marcel Kolasa,  Damian Adamek, Michał Offert, Kacper Siedlecki.

Zwycięstwo po stałych fragmentach.

Wszystkie bramki strzelone w tym meczu przez graczy Piaskovii padły po stałych fragmentach gry. Rzuty karne wykorzystali Michał Offert i Kacper Porzec a Piotr Kierepka strzelił piękną bramkę z rzutu wolnego. Dlaczego w tym meczu nie padły bramki z akcji? Dwa strzały Kacpra Porzeca i jeden Michała Offerta zatrzymały się na poprzeczce bramki gospodarzy, a 6 - 7  dobrych sytuacji bramkowych zostało koncertowo zmarnowanych przez  zawodników Piaskovii. Cieszą trzy punkty zdobyte na wyjeździe ale skuteczność w tym meczu była na bardzo niskim poziomie.

20.05.2017

Piaskovia Piaski – Wodniak Piotrawin Łaziska 2:2 (1:0)

Bramki: Michał Offert 12, Kacper Siedlecki 66

Piaskovia  : Bartłomiej Bis, Maciej Skoczylas, Patryk Tarczyluk , Bartłomiej Wosiak,  Michał Wardziński,  Kacper Porzec,  Marcel Kolasa,  Damian Adamek, Michał Offert, Kacper Siedlecki, Kacper Winiarczyk oraz Krystian Fedorowicz, Filip Koźlicki

Skuteczność do poprawki

Po bramce strzelonej przez Michała Offerta wszystko wskazywało na to, że będzie to kolejny zwycięski mecz. Dobra gra, ładne kombinacyjne akcje i zdecydowana przewaga to plusy tego meczu a seryjnie marnowane sytuacje strzeleckie to problem, który powtarza się już w kolejnym spotkaniu. W 45 minucie meczu goście doprowadzają do wyrównania asystę zalicza Bartek Wosiak który zbyt lekko zagrał piłkę do bramkarza z czego skorzystał napastnik gospodarzy. Kilka minut później piłka po  ładnym strzale z ok. 25 metrów ląduje w okienku bramki Bartka Bisa. W 60 minucie Kacper Porzec nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego za faul w polu karnym na Michale Offercie. Do wyrównania doprowadził Kacper Siedlecki który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gości po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wykonywanym przez Kacpra Porzeca.

27.05.2017

Unia Wilkołaz -  Piaskovia Piaski 2:6 (1:3)

Bramki: Kacper Porzec 15,23,40,47, Kacper Siedlecki 30, Patryk Tarczyluk 60.

Piaskovia: Jakub Zawada, Maciej Skoczylas, Patryk Tarczyluk , Bartłomiej Wosiak, Krystian Fedorowicz, Kacper Porzec,  Marcel Kolasa,  Damian Adamek, Michał Offert, Kacper Siedlecki, Kacper Winiarczyk oraz Bartłomiej Bis

Pierwszą bramkę w tym meczu już w 5 minucie strzelili gospodarze. Od tego momentu na boisku zaczęli dominować piłkarze Piaskovii. Szybkie składne akcje całej drużyny przyniosły efekt w postaci bramek strzelonych przez Kacpra Porzeca i Kacpra Siedleckiego. Po przerwie dwa kolejne gole strzelił Kacper Porzec. Gospodarze zdołali po jednej z niewielu kontr strzelić drugą bramkę lecz dwie minuty później Patryk Tarczyluk po raz szósty pokonał bramkarza Unii ustalając wynik spotkania.